Služby

Naše stomatologické pracoviště nabízí ucelený soubor služeb v oblasti zubního lékařství. Využíváme moderní a inovativní technologie jako broušení zubů na korunky a můstku ultrazvukovými koncovkami, strojovou endodoncii, radiovisiografii, panoramatický rentgen OPG, implantáty, bělení zubů, pískování zubů , elektrokauter, lupové brýle a další.

Frenulektomie (odstranění horní uzdičky, méně často dolní podjazykové uzdičky) pomocí moderního duálního laseru. 

Provádíme věšinou mezi 10 -13 rokem v období prořezávání horních špičáků, případně kdykoliv později, je-li syndrom/symptom tahu (po tahu za uzdičku dochází k oddálení dásně u krčků řezáků a přispívá k odhalování krčků) nebo při diastematu (mezírka mezi zuby - zvyšuje šanci sblížení horních řezáků). Přijímáme pacienty z ortodoncie, logopedie a jiné.

 

 

Naše služby

Ať už máte jakýkoliv problém se svým chrupem, nebo se chcete zaměřit pouze na prevenci, neváhejte a navštivte naše stomatologické centrum. Zde si můžete vybrat ze široké nabídky našich služeb. Naší prioritou je bezbolestnost, vaše spokojenost a samozřejmě na konci zářivý úsměv.

Hledáte gynekoložku?

Podívejte se na webové stránky MUDr. Danici Olšovské

www.gynhost.cz 

Estetická stomatologie

Nejen zdravé, ale také krásné bílé zuby dotvářejí Vaši image, Vaši osobnost. Využijte proto naší široké nabídky služeb v oblasti estetické stomatologie. Náš profesionální tým je vždy připraven Vám poradit. Spolupracujeme s výbornými laboratořemi! (Asklepion, A-dent, Bakon, Bellisdent a další)

    Implantáty

    V dnešní době již volba číslo jedna při řešení ztráty zubu různých důvodů.

    Systémy se kterými implantujeme jsou nejčastěji Dentis (Jižní Korea), méně pak  Ankylos (USA). Každou situaci bez vyjímky nejdříve analyzujeme na CT.

 

 

 


Kontakt

Stomatologie Braník

Doktor OLS s.r.o.
Branická 34
Praha 4 – Braník
147 00


MUDr. Olšovský
+420 734 422 085
+420 244 463 583
MDDr. Hlásková
+420 727 857 280
MDDr. Šmítová Dominika
+420 244 460 485